Otvírací pohotovost

Nouzové otevírání dveří, bytů, automobilů a ostatních zámků – Ostrava, Havířov, Karviná, Orlová, Frýdek-Místek, Bohumín a další přilehlé obce.

Nouzové otevírání dveří automobilů bez násilného poškození

Otvírací pohotovost

Nouzové otevírání dveří bytů a automobilů bez poškození

Snažíme se také přijíždět k zákazníkům v co nejkratším časovém intervalu. Pokud nejsme zrovna zaneprázdněni jinými zákazníky, náš příjezd se pohybuje v rozmezí 15-60 minut, dle lokality ve které se zákazník nachází.

Provádíme nouzové otevírání (otvírání) dveří bytů, zámků aut, apod. Žádný zámek není pro nás překážkou. U otevírání automobilů také není problém třeba rozbít okno a odemknout dveře auta páčkou zevnitř, ale některé modely aut mají tzv. sejf systém (Safe System) a ten znemožňuje otevřít automobil zevnitř.

Proto se snažíme používat profesionální nástroje pro otevírání dveří a automobilů. Jelikož máme dlouholeté zkušenosti (více jak 10 let) s montážemi bezpečnostních zámků, tak si i některé nástroje pro otevírání dveří bytu a dveří aut vyrábíme sami, což nám napomáhá ke kvalitě našich služeb a ke spokojenosti našich zákazníků. Pokud jste ztratili klíče od auta, jsme schopni Vám vyrobit nové dle zámku a načipovat, aby klíč komunikoval s řídící jednotkou vozu. (imobilizér)