Nouzové otvírání bytů a domů bez poškození

Otevíráme všechny druhy zámků, dveří a automobilů bez poškození !!!

Provádíme nouzové otevírání (otvírání) dveří bytů, zámků aut, apod. Žádný zámek není pro nás překážkou. Při nouzovém otvírání dveří, klademe velký důraz na profesionalitu a to tak že se snažíme dveře nouzově otevřít bez poškození zámku dveří nebo jiných součástí jako jsou zárubně, bezpečnostní kování a podobně.

Našim cílem je otevřít dveře tak aby další investice zákazníka po nouzovém otevření dveří, byly téměř nulové. Určitě není problém zabouchnuté (zabouchlé) dveře vyrazit, ale s jistotou dojde k nějakému poškození ať už dveří, zárubní, nebo zadlabacího zámku a to nemluvě o zamčených dveřích na dva západy, nebo vícebodových bezpečnostních dveřích.

Otvírací pohotovost

Nouzové otevírání dveří bytů a automobilů bez poškození

Snažíme se také přijíždět k zákazníkům v co nejkratším časovém intervalu. Pokud nejsme zrovna zaneprázdněni jinými zákazníky, náš příjezd se pohybuje v rozmezí 15-60 minut, dle lokality ve které se zákazník nachází.

Domy a byty

Provádíme nouzové otevírání (otvírání) dveří bytů, zámků aut, apod. Žádný zámek není pro nás překážkou. Při nouzovém otvírání dveří, klademe velký důraz na profesionalitu a to tak že se snažíme dveře nouzově otevřít bez poškození zámku dveří nebo jiných součástí jako jsou zárubně, bezpečnostní kování a podobně. Našim cílem je otevřít dveře tak aby další investice zákazníka po nouzovém otevření dveří, byly téměř nulové.

Určitě není problém zabouchnuté (zabouchlé) dveře vyrazit, ale s jistotou dojde k nějakému poškození ať už dveří, zárubní, nebo zadlabacího zámku a to nemluvě o zamčených dveřích na dva západy, nebo vícebodových bezpečnostních dveřích.

Auta a Motocykly

U otevírání automobilů také není problém třeba rozbít okno a odemknout dveře auta páčkou zevnitř, ale některé modely aut mají tzv. sejf systém (Safe System) a ten znemožňuje otevřít automobil zevnitř.

Proto se snažíme používat profesionální nástroje pro otevírání dveří a automobilů. Jelikož máme dlouholeté zkušenosti (více jak 10 let) s montážemi bezpečnostních zámků, tak si i některé nástroje pro otevírání dveří bytu a dveří aut vyrábíme sami, což nám napomáhá ke kvalitě našich služeb a ke spokojenosti našich zákazníků. Pokud jste ztratili klíče od auta, jsme schopni Vám vyrobit nové dle zámku a načipovat, aby klíč komunikoval s řídící jednotkou vozu. (imobilizér)