Výroba auto a motoklíčů

Vyrábíme autoklíče téměř na všechny značky vozů. Autoklíče:(i s čipem) VW-Group (VW, Škoda, Audi, Seat), Opel, Ford, Pegueot, Renault, Citroen, Mitsubishi, Honda, Kia, Hyundai, Toyota, a další.

Cca od roku 1995 má většina vozidel integrovaný imobilizér, jenž zamezuje odcizení pouhým mechanickým překonáním zámků. Uvnitř klíče je čip (skládající se z procesoru, paměti a antény) komunikující s jednotkou ve voze. Zjednodušeně řečeno si při naprogramování klíče do jednotky jednotka i klíč vzájemně předají kódy které si při startu vozidla ověří, v případě nesprávného nebo žádného kódu vůz nestartuje.

My jsme schopni vyrobit a naprogramovat klíče pro většinu vozidel a motocyklů, včetně např. Karet pro vozy Renault. Pro spousty modelů Vám zajistíme i originální klíč včetně dálkového ovládání.

Spoustu klíčů jsme schopni zhotovit na počkání a to i bez přítomnosti vozidla.

PRODEJNA A SERVIS

TESCO Hrabová
Prodloužená 807
720 00 Ostrava

Otvírací doba

Po – Pá 9:00 až 19:00 hod
So  09:00 až 14:00 hod
Ne  Zavřeno

ZTRACENÉ, NEFUNKČNÍ NEBO POŠKOZENÉ KLÍČE

Pokud máte ztracené (všechny) klíče, nebo jsou nefunkční či jakkoli poškozené (včetně dálkových ovládání) umíme je vyrobit nebo opravit.

1. V případě ztráty nebo odcizení posledního klíče přijedeme k vozidlu, odborně jej otevřeme, demontujeme zámek dveří a jednotku imobilizéru. Tyto díly si odvezeme sebou a podle nich zhotovíme klíče nové a také vymažeme staré – takže již nebudou ve vozidle startovat (což je velmi důležité pro zamezení případného odcizení vozidla). Poté vozidlo opět smontujeme do původního stavu. Ve většině případů zhotovíme klíče během jednoho až dvou dnů.

2. Na poškozených nebo nefunkčních klíčích měníme promačkané obaly, opravujeme tlačítka i zbylou elektroniku viz samostatná sekce oprav autoklíčů.

Autoklíče (i s čipem): VW-Group (VW, Škoda, Audi, Seat), Opel, Ford, Pegueot, Renault, Citroen, Mitsubishi, Honda, Kia, Hyundai, Toyota, a další.