Opravujeme většinu vložek autozámků a spínacích skříněk – protáčející se, zcela nefunkční nebo drhnoucí, případně vypáčené. Mezi nejčastější důvody nefunkčnosti patří vandalismus, únava materiálu a zanesení nečistotami.
Zámky jsme schopni i přeskládat na jiný klíč – např. při odcizení klíčů, nebo při koupi zámku z jiného vozu. A také umíme zhotovit klíče podle zámku.

ZTRACENÉ, NEFUNKČNÍ NEBO POŠKOZENÉ KLÍČE

Pokud máte ztracené (všechny) klíče, nebo jsou nefunkční či jakkoli poškozené (včetně dálkových ovládání) umíme je vyrobit nebo opravit.

1. V případě ztráty nebo odcizení posledního klíče přijedeme k vozidlu, odborně jej otevřeme, demontujeme zámek dveří a jednotku imobilizéru. Tyto díly si odvezeme sebou a podle nich zhotovíme klíče nové a také vymažeme staré – takže již nebudou ve vozidle startovat (což je velmi důležité pro zamezení případného odcizení vozidla). Poté vozidlo opět smontujeme do původního stavu. Ve většině případů zhotovíme klíče během jednoho až dvou dnů.

2. Na poškozených nebo nefunkčních klíčích měníme promačkané obaly, opravujeme tlačítka i zbylou elektroniku viz samostatná sekce oprav autoklíčů.

Autoklíče (i s čipem): VW-Group (VW, Škoda, Audi, Seat), Opel, Ford, Pegueot, Renault, Citroen, Mitsubishi, Honda, Kia, Hyundai, Toyota, a další.